Våra medarbetare

MatsBerntsson Mats Berntsson
VD
Tel: 0303-20 60 34
E-post: mats.berntsson@ytterbygg.se
Lars-MagnusJohansson Lars-Magnus Johansson
Bygg, projektering
Tel: 0303-20 60 37
E-post: lars-magnus.johansson@ytterbygg.se
ErikApelgren1
Erik Apelgren
Projektering VVS
Tel: 0303-20 60 38
E-post: erik.apelgren@ytterbygg.se
LarsLundkvist Lars Lundqvist
Arbetsledare Mark
Projektering
Tel: 0303-20 60 42
E-post: lars.lundqvist@ytterbygg.se
Jim Knutsson
Uthyrning i Kungälv, Älvängen, Stenungsund, Trollhättan
Tel: 0303-20 60 35
E-post: jim.knutsson@ytterbygg.se
Henric Berntsson
Arbetsledare Depå
Maskiner
Tel: 0708-99 48 01
E-post: henric.berntsson@ytterbygg.se

Camilla Engverth
Uthyrning i Göteborg
Tel: 0303-20 60 45
E-post: camilla.engverth@ytterbygg.se
HansNilsson Hans Nilsson
Arbetsledare Nybyggnation och Lokalanpassning
Tel: 0708-92 19 68
E-post: hans.nilsson@ytterbygg.se
MarcusHerlitz Marcus Herlitz
Ekonomi, IT, personal
Tel: 0303-20 60 36
E-post: marcus.herlitz@ytterbygg.se
LinusAnderssonRask
Linus Andersson-Rask
Arbetsledare Fastighetsservice
Tel: 0303-20 60 46
E-post: linus.andersson-rask@ytterbygg.se
ZdenaDvorak Zdena Dvorak
Ekonomi, fakturering
Tel: 0303-20 60 31
E-post: zdena.dvorak@ytterbygg.se

Felanmälan

Gör din felanmälan här

Felanmälan

Telefon: 0303-20 60 40

 

Jag vill att ni kontaktar mig

Kontaka mig gällande:

Namn:*

Företag:

Adress:*

Postadress:*

Land:

Telefon nr:*

Telefax nr:

e-post:*

Meddelande:*